داستان ما چطور سفیر وب متولد شد

ماشین های اداری سفیر یک فروشگاه تخصصی تحت نظر اتحادیه صنف الکترونیک و رایانه در استان البرز می باشد که از سال 1384 در این استان فعالیت خود را آغاز نموده است . این فروشگاه با بهره گیری از گروهی توانمند در زمینه ارائه خدمات کامپیوتری ، خدمات دستگاه های چاپ ، برنامه نویسی ، شبکه ، طراحی سایت ، تعمیرات هارد و دوربین های مدار بسته با تکیه بر مجوزها و گواهی نامه های رسمی خود فعالیت می نماید . هدف اصلی این مجموعه ارائه خدمات گسترده الکترونیک با بهره گیری از تکنولوژی های به روز به ادارات ، شرکت ها ، موسسات و کارخانجات می باشد.
چرا سفیر وب - متخصص در طراحی و کیفیت

چرا سفیر وب؟

گروه سفیر مفتخر است با بهره گیری از تجربیات ارزشمند و موفق 17 سال گذشته و با در اختیار داشتن پرسنل مجرب با تلاشی بیش از پیش جایگاه خود را در حوزه خدمات کامپیوتری ارتقا دهد.

در همین راستا با هدف ارائه خدمات فروش و پس از فروش متناسب با نیاز مشتری و ارتباطی سازنده از نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات استفاده و انتظارات مشتریان خود را تامین کرده و برای بهبود وضعیت موجود گام های بلندتری برداشته تا زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد

سوابق و تخصص ما محدود به برنامه نویسی و طراحی سایت و وب اپلیکیشن ها نیست. ما در زمینه ارائه، خرید و فروش انواع ماشین های اداری، تعمیر و فروش و خدمات انواع مواد مصرفی، راه کار های نرم افزاری و سخت افزاری مختلف، شبکه و دوربین های مداربسته و … نیز فعال هستیم.

برنامه نویسی ما تنها محدود محیط وب نیست و در همه ی پلتفرم ها قادر به ایجاد نرم افزار بومی (native) هستیم.

در طراحی ، همیشه سعی بر آن داشتیم که محتوا و فرم مطابق با برندینگ و هدف تبلیغاتی مجموعه هدف باشد. برای همین کیفیت کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

رسیدن به اهداف تبلیغاتی طراحی اپلیکیشن و سایت با سرویس ها و خدمات سفیر وب تضمین شده است.

به سوی بینهایت و فراتر از آن آمار ما در مسیر پیشرفت ...

0 +

پروژه ی فعال

0 +

نمونه کار آماده

0 +

پروژه پشتیبانی دائمی

0 +

مشتری پایدار

برخی از مشتریان وفادار

که به سفیر وب اعتماد کرده اند

اسکرول به بالا